fbpx

W centrum Warszawy, z widokiem na Wisłę!

 

Solec Residence to luksusowy apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy warszawskiego Śródmieścia, zlokalizowany dokładnie przy ulicy Solec 18/20. To miejsce, które sprawi, że odkryjesz zupełnie nowy wymiar komfortu, z nowoczesną architekturą, która przykuwa uwagę, a za oknem z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wisłę i na równie niezwykłą panoramę miasta. W budynku zastosowano najnowsze technologie z myślą o wygodnym i proekologicznym stylu życia na miarę XXI wieku. Jednym słowem Solec Residence to najlepsze perspektywy, to synonim najwyższej jakości i wielu możliwości, których nie znajdziesz gdzie indziej. To luksus, który Cię zaskoczy.

 

Kwintesencja dobrego smaku i elegancji

Kompleks apartamentowy Solec Residence to trzy połączone ze sobą budynki, z których najwyższy liczy dziesięć kondygnacji. Swój wyjątkowo atrakcyjny wygląd, będący kwintesencją dobrego smaku i elegancji, inwestycja zawdzięcza z jednej strony architekturze, a z drugiej wysokiej jakości materiałom wykończeniowym, w tym kamiennej elewacji i kamieniom posadzkowym wewnątrz.


 

Więcej niż komfort

 

W Solec Residence znajdziesz szereg rozwiązań, które ułatwią Ci codzienne życie, zapewnią najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa oraz dadzą nieograniczone wręcz poczucie wolności.

 • całodobowa recepcja
 • usługa concierge
 • penthousy z prywatnymi basenami
 • dwie cichobieżne windy
 • ogólnodostępne wielkopowierzchniowe zielone dachy
 • VIP Club – elegancka przestrzeń spotkań biznesowych i prywatnych
 • garaż podziemny
 • wewnętrzne patio połączone specjalnym przejściem z Wisłostradą

 

 

Ekobudynek – eko lifestyle

 

Budynek Solec Residence powstał z myślą o przyszłości. Chcemy by był częścią nowoczesnej Warszawy, miejscem w którym funkcjonalna architektura i najnowsze technologie idą w parze z ekologicznym stylem życia. Dlatego postawiliśmy na proekologiczne rozwiązania.

 • windy z technologią odzyskiwania energii
 • stacje ładowania samochodów elektrycznych
 • możliwość bezpłatnego wypożyczenia na pół roku samochodu z napędem elektrycznym

 

Sport i rekreacja w wersji DE LUXE

 

Jeśli aktywny wypoczynek i sport stanowią ważny element Twojego życia, to w Solec Residence przekonasz się, że dbanie o formę może wyjątkowo przyjemne. A jeśli grasz w golfa, to specjalnie dla Ciebie, na dachu jednego z budynków, przygotowaliśmy mini pole golfowe!

 

W budynku znajdują się:

 • mini pole golfowe na dachu
 • strefa fitness
 • ścianka wspinaczkowa

 

Na świeżym powietrzu

 

Doskonałe miejsca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, spacerów, joggingu i wielu innych form rekreacji znajdziesz w bezpośrednim otoczeniu Solec Residence.

Czekają na Ciebie m.in.:

 • ścieżki rowerowe
 • bulwary Wiślane
 • parki: Marszałka Rydza-Śmigłego i Jadwigi Porazińskiej
 • klub wioślarski

 

Wybierany przez najlepszych

 

Solec Residence to odpowiedź na wysokie wymagania Klientów poszukujących apartamentów w prestiżowej i modnej dzielnicy Warszawy. Komfortowa przestrzeń mieszkalna i bliskość centrum sprawia, że inwestycję wybierają osoby zmęczone uciążliwymi dojazdami z willowych, odległych dzielnic i przedmieść Warszawy. Dogodna lokalizacja, duży wybór metrażu, a także elastyczność projektu sprawiają, że jest to również wyjątkowo atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości w celach inwestycyjnych. Solec Residence oprócz luksusowej oferty mieszkaniowej daje także możliwość zamieszkania w wyjątkowym sąsiedztwie. Apartamenty cieszą się coraz większą popularnością wśród znanych postaci życia publicznego. Jednym z nabywców jest Mistrz Świata w siatkówce, Karol Kłos.

 

Siatkarz Karol Kłos zamieszka w Solec Residence
Kryształ Powiśla będzie miał sportowego ducha
Trwa budowa apartamentowca Solec Residence na Powiślu
Kryształ Powiśla na kamieniu

* pole wymagane
Administratorem Państwa danych osobowych jest M INVEST GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000693963 NIP: 952-19-84-570 REGON: 015878254 oraz jej spółki powiązane: Sawa Apartments Sp. zoo KRS 143618 NIP: 1132393184 REGON: 015279217; Projekt Sawa Ochota Sp. zoo sp. k. KRS 690262 NIP: 9522167336 REGON: 368039184; Projekt Sawa Solec Residence Sp. zoo sp. k. KRS 264499 NIP: 9522006704 REGON: 140693859; Apartamenty Kozubnik Sp. zoo Sp.k. KRS 648635 NIP: 9522153807 REGON: 365916800; Więcej informacji w zakresie przetwarzania przez Nas Państwa danych osobowych otrzymają Państwo w naszej polityce prywatności.

Skontaktuj się z nami

Dział sprzedaży apartamentów:
Magdalena Piórkowska
Telefon: +48 733 995 997
E-mail: magdalena@sawa.pl

Biuro sprzedaży Solec Residence
ul. Solec 18, U13 (I piętro, wejście od strony Wisłostrady)
00-410 Warszawa

Otwarte:
Pon.-pt.: 10:00-18:00
Sobota: 10:00-14:00

×

INWESTOR SAWA APARTMENTS

Sawa Apartments Sp. z o.o. na polskim rynku działa od 2002 roku. Do końca 2014 roku zrealizowała szereg inwestycji mieszkaniowych w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy i na terenie całej Polski. Spółka szczególną uwagę przywiązuje do funkcjonalności oferowanych apartamentów. Nowoczesne spojrzenie na architekturę oraz dbałość o dostosowanie budynków do potrzeb i oczekiwań współczesnego Klienta, gwarantuje stworzenie najlepszych projektów dostępnych obecnie na rynku nieruchomości. Działalność Sawa Apartments Sp. z o. o. to nie tylko realizacja inwestycji deweloperskich, spółka wspiera również swoich Klientów w pozyskiwaniu finansowania i aranżacji mieszkań.

SAWA APARTMENTS
ul. Jelenia 4a
04-748 Warszawa
tel./fax: 22 812 72 43
22 812 48 64
www.sawa.pl

KONTAKT: Warszawa, ul. Solec 18          tel.: +48 22 622 21 51          e-mail: sprzedaz@sawa.pl